.

.

накит алатки за полирање четка 8row мелење четка за накит

накит алатки за полирање четка 8row мелење четка за накит

DEN 62.16

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Број На Модел На:
GH018-1Е
Бренд Име:
GH
Објектот Дијаметар:
1inch
Производ Карактеристики:
Долга Коса
Објектот Тежина:
70g
Материјал:
Коса

Стоката во категоријата