.

.

Myslc СТП Кожа случај покритие за Archos 70 Неонски Плус 7 инчен Таблет Универзална Книга Покрие Случај

Myslc СТП Кожа случај покритие за Archos 70 Неонски Плус 7 инчен Таблет Универзална Книга Покрие Случај

DEN 142.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Пакет:
No
Бренд Име:
Myslc
Број На Модел На:
KXW180327F0041LC
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
Универзална
Модел Компатибилност:
за Archos 70 Неонски Плус
Ширина:
14.3cm
Должина:
20.3cm

Стоката во категоријата