.

.

Печ се справи со неа облека т кошула жените налепници Реверзибилна ја менуваат бојата sequins тигар главата 22cm животинско закрпи за облека

Печ се справи со неа облека т кошула жените налепници Реверзибилна ја менуваат бојата sequins тигар главата 22cm животинско

DEN 50.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Закрпи
Бренд Име:
ChicLady
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Техника:
Sequined
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
лепенки за облека
Големина:
21*22cm
Име:
Закрпи
Употреба:
parches bordados став ropa
улична мода:
вез печ
Модна икона:
лепенки за облека
Готски стил:
biker закрпи
Хип Хоп:
parche militar
Фер maiden:
се справи со неа
Договор стил:
налепници за облека
Панк:
biker закрпи
Пвц закрпи боја:
ПОП

Стоката во категоријата