.

.

XSKEMP 10Pcs/Многу Калено Стакло За Амазон Поттикне Оаза E-reader 7.0 9 Генералот 2017 Екран Заштитник Таблета Заштитна Фолија Guard

XSKEMP 10Pcs/Многу Калено Стакло За Амазон Поттикне Оаза E-reader 7.0 9 Генералот 2017 Екран Заштитник Таблета Заштитна

DEN 490.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
PDA
Број На Модел На:
За Амазон Поттикне Оаза E-reader 7.0 9 Генералот 2017
Бренд Име:
XSKEMP
Пакет:
Нема мало пакет
Карактеристики:
Ултра Јасно
Материјал:
калено стакло
Количина:
10 Пакети Погоре
Компатибилен Бренд:
Други
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел:
За Амазон Поттикне Оаза E-reader 7.0 9 Генералот 2017

Стоката во категоријата