.

.

100pcs 25мм Селски Браун Дрво Круг Круг Ознаки Дискови Со Дупка Корист Среќен Роденден Приврзоци Embellishments

100pcs 25мм Селски Браун Дрво Круг Круг Ознаки Дискови Со Дупка Корист Среќен Роденден Приврзоци Embellishments

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Партија,Божик,Нова Година,За Роденден
Број На Модел На:
25HB
Шема:
Никој
Материјал:
Дрво;Дрвени
is_customized:
Yes
Тип:
Дрво Ознака
боја:
Браун
Големина:
25mm
Материјал:
100%Дрво
писма:
среќен роденден

Стоката во категоријата