.

.

4GB RAM Octa Core 10.1 Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер за Шкода Врвен 2015 година со Радио GPS 4G WIFI, Bluetooth USB Огледало-линк

4GB RAM Octa Core 10.1 Андроид 8.0 Автомобил DVD Плеер за Шкода Врвен 2015 година со Радио GPS 4G WIFI, Bluetooth

DEN 11760.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
додадете DVR, додадете OBD2
Посебна Карактеристика:
Wifi Функционалност,Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 4G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа
Бренд Име:
safetyleader
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp4,WMA,Mp3
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Големина На Дисплеј:
10.1
Специјални Функции:
MP3 Плеери,Радио Тјунер,Екран на Допир,Мобилен Телефон,Bluetooth,Built-in GPS,FM Радио,ТВ
OSD Language:
Португалски,Арапски,Холандски,Корејски,Руски,Француски,Германски,Англиски
Објектот Тежина:
4.5kg
Интерфејс:
USB
ROM:
32g
Резолуција:
1024*600
Материјал Тип:
ABS
RAM меморија:
4G
Од Моќ:
4*50w
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Макс Надворешна Меморија:
64g
Din:
Еден Din
Оперативен Систем:
Андроид
Напон:
12V
ПРОЦЕСОРОТ:
Rockchip PX5, Cortex A53, Octa Core
RAM меморија:
SAMSUNG 4GB DDR3
Екранот:
капацитивни екран на допир
ROM:
32GB
Специјални Функции:
DVD Плеер
Оперативен Систем:
Андроид 8.0
Автомобил Производител:
Шкода Врвен 2015 2016 Година
Сместување:
Автомобил Конзола

Стоката во категоријата