.

.

4 Насоки Хематит монистра ѓердан,Abalone Школка Врежан Цвет Со Кристал го Отвори Шарм Приврзоци Накит, ѓердани NK275

4 Насоки Хематит монистра ѓердан,Abalone Школка Врежан Цвет Со Кристал го Отвори Шарм Приврзоци Накит, ѓердани NK275

DEN 912.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
NK275
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
JUSTWELL
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
Никој
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Растенијата

Стоката во категоријата