.

.

Прекрасни Природни Obsidian Кварцен кристал Камен 6 страни двојно Точка Pendant Ѓердан Исцелување природни камења и минерали

Прекрасни Природни Obsidian Кварцен кристал Камен 6 страни двојно Точка Pendant Ѓердан Исцелување природни камења

DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
YING ЛАИ
Тема:
самовила
Стил:
Фенг Шуи
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина

Стоката во категоријата