.

.

Висок квалитет! Целосен сет столче опфаќа за Мерцедес Бенц C200 C250 C300 C350 W204 2013-2007 дише седиште опфаќа,Бесплатен превозот

Висок квалитет! Целосен сет столче опфаќа за Мерцедес Бенц C200 C250 C300 C350 W204 2013-2007 дише седиште опфаќа,Бесплатен

DEN 8496.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Висина:
35cm
сет парче:
1
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
65cm
Објектот Должина:
135cm
Објектот Тежина:
6kg
Mfg Серија Број:
М-0056
Производ вклучува:
5 седишта столче опфаќа + 2 вратот перници
Производ Карактеристики:
дише,Удобно,трајни,мода
Материјал:
Вештачка Кожа и Лен

Стоката во категоријата