.

.

1pc Ресни Јаже Природни Беж Памук Извртени Кабелот DIY Уметничките Рака Занает Тема 6mm*30m За Домашна Декорација Mayitr

1pc Ресни Јаже Природни Беж Памук Извртени Кабелот DIY Уметничките Рака Занает Тема 6mm*30m За Домашна Декорација

DEN 324.72

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

По завршувањето:
Обложени
Број На Модел На:
памук извртени кабелот
Техника:
Извртени
Бренд Име:
Mayitr
Должина:
30m
Употреба:
Облека
Дијаметар:
6mm
Обликот:
Круг
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Кабли

Стоката во категоријата