.

.

Висок Половината Жени Спорт Leggings Суперхерој Cosplay Печатење на 3D Панталоните Тенок Еластична Салата Панталона Spandex Фитнес Capris Работи Jeggings

Висок Половината Жени Спорт Leggings Суперхерој Cosplay Печатење на 3D Панталоните Тенок Еластична Салата Панталона

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
Firsunny
Пол:
Жените
Функција:
Брз Сува
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Дебелина:
Стандард
Половината Тип:
Висок
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Leggings
Должина:
Ankle-Length
Боја Стил:
Природна Боја
Материјал:
88%Полиестер,12%Spandex
Шаблон Тип:
Печати
Спорт Тип:
Фудбал,Трчање,Фитнес,Cosplay
Тип На Тело:
Фитнес

Стоката во категоријата