.

.

Дигитални маслото DIY декорација дневна соба и спалната соба софа во позадина познатата слика Van Gogh irises

Дигитални маслото DIY декорација дневна соба и спалната соба софа во позадина познатата слика Van Gogh irises

DEN 360.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
40x50cm Не Врамени, 40x50cm Врамени
Тип:
Масла
Материјал:
Лен
Форма:
Еден
Рамка:
Yes
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Бренд Име:
WLDAFEN
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
SZ-HZ1
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
Пакет:
валани на цевка
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Сликарство:
класично сликарство
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
обоен со себе
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
ѕид уметност слика:
handpainted маслени

Стоката во категоријата