.

.

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 25*25ММ Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Те Сакам Конектор Шарм Приврзоци Накит Одлуки Додатоци

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 25*25ММ Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Те Сакам Конектор Шарм Приврзоци Накит Одлуки

DEN 201.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
2.9g
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Те сакам конектор
Број На Модел На:
HD0712
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот:
конектор шарм
Големина на конектор:
25*25mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
40 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Стоката во категоријата