.

.

Пролет Лето Црно Куче Вест Маица Е Памук Мало Куче Крпа Две Нозе Милениче Кошула Погоден За Теди Poodle Bichon Облека

Пролет Лето Црно Куче Вест Маица Е Памук Мало Куче Крпа Две Нозе Милениче Кошула Погоден За Теди Poodle Bichon

DEN 99.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
GYAPET
Материјал:
100% Памук
Сезоната:
Пролет/Лето
Големина:
XS S M L
боја:
Црна
Шема:
Мода,Прекрасна
Чистење метод:
Рака Мие или Машина за Миење
Сезоната:
Пролет.Лето
Модел Не:
JHB-BE025

Стоката во категоријата