.

.

Вибратор за ZTE Nubia Z7 Max Z7 Мини NX505J NX507J делови вибратор собранието Flex Кабел додаток на замена на Вибрации Дел

Вибратор за ZTE Nubia Z7 Max Z7 Мини NX505J NX507J делови вибратор собранието Flex Кабел додаток на замена на Вибрации

DEN 217.68

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
П.Н.Е.-Z505BZ
Големина:
for ZTE Nubia Z7 Max Z7
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Бренд Име:
Ivibrate
Компоненти:
за ZTE Nubia Z 7 Max Z 7 V NX 505J NX 507J
Тип:
А+Квалитет
Sytle:
Вибрации Дел
Број На Модел На:
за ZTE Nubia Z 7 Max Z 7 V NX 505J NX 507J
цена:
Трговија на големо
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
квалитет:
HQ
тест ok пред превозот:
Тест еден по еден
Погоден за:
за ZTE Nubia Z7 Max Z7 Мини NX505 J J NX507
За:
Вибратор Flex Кабел

Стоката во категоријата