.

.

LOEEL 5Pcs/Многу Headwear Поставите Девојки Коса Додатоци Лента Лак за Коса Клип Шноли Деца Принцеза Headdress Круна Мачка Губење на Контрола

LOEEL 5Pcs/Многу Headwear Поставите Девојки Коса Додатоци Лента Лак за Коса Клип Шноли Деца Принцеза Headdress Круна

DEN 93.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Полиестер,Памук
Бренд Име:
Loeel
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Шноли
Шаблон Тип:
Флорални
Број На Модел На:
A079
Пол:
Девојки
клучни зборови:
headwear сет
Шаблон Тип:
Вратоврска Лак Круна, Со Флорални, Мачка, Зајакот Уво
Потекло:
Кина
Материјал:
Памук
Тип:
Headwear Поставите Девојки Коса Додатоци
боја:
Црвена, Розова, Сива, Жолта, стана и Вино Црвено
Применливи:
Децата подароци, Божиќ подароци, Туристички сувенири,итн.
објектот typle:
Децата Принцеза Headdress
Пакет:
Opp вреќа пакет
квалитет:
100% сосема нов рачно производство

Стоката во категоријата