.

.

Автомобил Клучните Прстени Клуч на Носителот Ајфеловата Кула Авто Додатоци Автомобил Стил Злато Метал Macaron Keychains Keyring Убави Подароци за Девојки

Автомобил Клучните Прстени Клуч на Носителот Ајфеловата Кула Авто Додатоци Автомобил Стил Злато Метал Macaron Keychains

DEN 90.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
sikeo
Објектот Должина:
11.5cm
Објектот Ширина:
2.3cm
Објектот Тежина:
41g
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
клуч на носителот
Тип На Објект:
Клучните Прстени
SKU:
14350

Стоката во категоријата