.

.

За Nissan Safari Патрола 2.8 ТД 129 PS Турбо 701196 GT1752 95KW 701196-1 14411VB300 701196-0001 701196-0002 701196-0006 Полнач

За Nissan Safari Патрола 2.8 ТД 129 PS Турбо 701196 GT1752 95KW 701196-1 14411VB300 701196-0001 701196-0002 701196-0006

DEN 4560.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Патрола-Година:
2001 година
Осветленост Дел Број:
701196-0001 , 701196-2 , 701196-6 , 701196-7, 14411-VB300 ,14411-VB301
Производителот Дел Број:
TI9ZKJ
Објектот Должина:
23cm
Објектот Ширина:
23cm
Објектот Висина:
24cm
Објектот Тежина:
7kg
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Бренд Име:
maxpeedingrods
Специјални Функции:
имајќи весник
Материјал Тип:
14411VB300 14411VB301 14411-VB300 14411-VB301
Другиот Дел Број:
14411-VB300
Поставување на Возило:
поставување на vechile
Nissan Модел:
Патрола
имајќи тип:
имајќи весник
Пад на превозот:
Yes
Брза испорака:
магацин во CN,ДЕ,велика БРИТАНИЈА,САД,АУ
одговара 1:
за Nissan Patrol ГР II Вагон(Y61) 2.8 ТД RD28Ti 97-00
Се вклопат 2:
за Nissan Patrol Y61 2.8 TDiC RD28Ti 131HP 6Cyl.97-00
ОЕМ број:
14411VB300 14411VB301 14411-VB300 14411-VB301
Турбо Модел :
GT1752 GT17
Турбо Број 1 :
701196-5007S 701196-0001 701196-0002 701196-0006
Турбо Број 2:
701196-0007 701196-1 701196-2 701196-6 701196-7
Гаранција:
2 години

Стоката во категоријата