.

.

Мини PCI-Експрес SATAIII 3.0 6Gbps ASM1061 Контролер Картичка Мини-PCIE 2-порт SATA 3.0 Експанзија Картичка Adpater Adaptador за HDD

Мини PCI-Експрес SATAIII 3.0 6Gbps ASM1061 Контролер Картичка Мини-PCIE 2-порт SATA 3.0 Експанзија Картичка Adpater

DEN 286.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
h1111z
Интерфејс Тип:
PCI Express
Пакет:
No
Број На Модел На:
AC3262
Тип:
Додади На Картички
Интерфејс Тип:
мини pci-e
Име на производ:
Мини PCI Express до 2-порт SATA Експанзија Картичка
Чипсет:
ASM1061
Автобус Тип:
мини pci-e
sata интерфејс:
sata 3.0
Брзина:
6Gb/s
функција 1:
мини-pcie адаптер
Карактеристика 2:
мини pci pcie изразат адаптер
функција 3:
за sata ssd hdd хард диск
карактеристика 4:
мини-pcie адаптер од sata
Карактеристика 5:
мини pci express

Стоката во категоријата