.

.

XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Цврстина Вистински Калено Стакло За ASUS T102HA-C4 Трансформатор Мини Ултра Јасно Таблет КОМПЈУТЕР Екран Заштитник Филм

XSKEMP 10Pcs/Многу 9H Цврстина Вистински Калено Стакло За ASUS T102HA-C4 Трансформатор Мини Ултра Јасно Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 683.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
PDA
Бренд Име:
XSKEMP
Пакет:
Нема мало пакет
Карактеристики:
Ултра Јасно
Материјал:
калено стакло
Количина:
10 Пакети Погоре
Компатибилен Бренд:
за Asus
Број На Модел На:
За ASUS T102HA-C4 Трансформатор Мини
Thinkness:
0.3 mm
Светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Ултра Јасно,Сјајни,Отпорно На Гребење
Калено стакло Модел:
За ASUS T102HA-C4 Трансформатор Мини

Стоката во категоријата