.

.

Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Брашно Сечење Semicircle Брашно Scraper Тесто Секачи Со Дипломирањето Леб Сепаратор Скала Нож

Мултифункционален Нерѓосувачки Челик Брашно Сечење Semicircle Брашно Scraper Тесто Секачи Со Дипломирањето Леб Сепаратор

DEN 218.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна, Црвена
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
SLL-56656568
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Тесто Секачи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SAILUOLA
Комплет Број:
1

Стоката во категоријата