.

.

MaiYaCa Круг Mouse Pad Ниска Цена и Добар Квалитет на Модата Елементи Најдобар Избор на Подароци За Романтични розова срце облик

MaiYaCa Круг Mouse Pad Ниска Цена и Добар Квалитет на Модата Елементи Најдобар Избор на Подароци За Романтични розова

DEN 63.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
MaiYaCa
Производи Статус:
Акции
Големина:
S
Број На Модел На:
LQ7732
Материјал:
Гума
Стил:
mouse pad
боја:
Како слика покажува
Големина:
220mmX220mm and 200mmx200mm
Дебелина:
2mm
Стил:
Романтични розова срце облик
Трговија на големо:
Поддршка На Сопствени Цел
Број На Модел На:
Круг Мат
Dropshipping:
Yes
SKU:
LQ7732
Состојба:
Нови Вештини

Стоката во категоријата