.

.

Giantex 3 Ниво Флорални Агол на Растенијата Стојат Метал Цвет Тенџере Рек Скалило Екранот Скала Отворено Мебел GT3201

Giantex 3 Ниво Флорални Агол на Растенијата Стојат Метал Цвет Тенџере Рек Скалило Екранот Скала Отворено Мебел GT3201

DEN 1319.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Специфични Употреба:
градина set
Општа Употреба:
Отворено Мебел
Укината:
No
Стил:
Модерен Минималистички
is_customized:
No
Бренд Име:
Giantex
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
GT3201
Изглед:
Модерна

Стоката во категоријата