.

.

LUCKYLIANJI Мажи Жени Ретро Волна Почувствува Западен Каубојска Шапка Широк Обод Cowgirl Kallaite Плетенка Кожа Бенд (Големина:57cm,се Приспособат на Јаже)

LUCKYLIANJI Мажи Жени Ретро Волна Почувствува Западен Каубојска Шапка Широк Обод Cowgirl Kallaite Плетенка Кожа Бенд

DEN 387.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
LUCKYLIANJI
Пол:
Унисекс
Материјал:
Волна
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Формално
Број На Модел На:
тиркизна бенд
Тип На Објект:
Fedoras

Стоката во категоријата