.

.

Bluetooth 4.2 LM1875 моќност засилувач одбор nondestructive музичкиот плеер ES9023 DAC декодирање одбор 30W+30W

Bluetooth 4.2 LM1875 моќност засилувач одбор nondestructive музичкиот плеер ES9023 DAC декодирање одбор 30W+30W

DEN 1032.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
GZbotolave
Максимална Моќност По Канал:
30W
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач

Стоката во категоријата