.

.

4 парче платно сликарство seascape зајдисонце, плажа, море, бран ѕидни декорации дневна соба уметнички дела ѕид слика Бесплатен превозот/up-1358D

4 парче платно сликарство seascape зајдисонце, плажа, море, бран ѕидни декорации дневна соба уметнички дела ѕид слика

DEN 384.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина (Инчен):
20cmx55cmx4, 30cmx80cmx4, 35cmx100cmx4, 40cmx120cmx4
боја:
не врамени, со врамени
Број На Модел На:
до-1358D
оригиналниот:
Yes
Рамка:
Yes
Форма:
Во комбинација
Материјал:
Платно
Бренд Име:
Artsailing
Стил:
Модерна
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Seascape
Тип:
Платно Printings
Рамка на режимот:
Рамката на грбот или формулиран
Медиум:
Платно Печатење
is_customized:
Yes
Тип:
Печатени
Шема:
Seascape
Calligraphy и сликање Големина:
КАКО ШТО Е ОПИШАНО
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник

Стоката во категоријата