.

.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Палење Серпентина За mazda ford E8TE-12029-АА YS4U-12029-АА ZZMO-18-100

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Палење Серпентина За mazda ford E8TE-12029-АА YS4U-12029-АА ZZMO-18-100

DEN 840.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
GZKAIMIN
Материјал:
E8TE-12029-АА
Тип:
Отворете Магнетно
Осветленост Дел Број:
E8TE-12029-АА
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
E8TE-12029-АА
Палење Тип:
Двојно Цилиндар За Палење

Стоката во категоријата