.

.

Автомобилот со Главата Горе Екранот A800 Модел - Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната - Saft Возење Екран Проектор / OBD Конектор

Автомобилот со Главата Горе Екранот A800 Модел - Refkecting Автомобил Информации на Шофершајбната - Saft Возење Екран

DEN 1644.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
Liandlee
Номинална моќност:
4X45W
Фрекфенција:
Главата Горе Екранот
Големината На Името:
125MM/75MM/15MM
Жица или Безжично:
Жица

Стоката во категоријата