.

.

2017 Висок Квалитет На Жените Watch Fashion Жените Кристал Нерѓосувачки Челик Аналогни Кварц Зглоб Види Хривнија Врвот Подароци Dropshipping М9

2017 Висок Квалитет На Жените Watch Fashion Жените Кристал Нерѓосувачки Челик Аналогни Кварц Зглоб Види Хривнија Врвот

DEN 74.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Случај Дебелина:
8мм
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Број На Модел На:
WDD60517286
Бендот Должина:
20cm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бренд Име:
Bowake
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло

Стоката во категоријата