.

.

Лето Harajuku Жените Т Кошула Цртан Филм Ice Cream Писмо Дизајн Основните Т Кошула Секојдневен Печатени Смешно Топ Женски Tee Кошули L10-A36

Лето Harajuku Жените Т Кошула Цртан Филм Ice Cream Писмо Дизајн Основните Т Кошула Секојдневен Печатени Смешно Топ

DEN 255.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Spandex,Модални
Стил:
Новина
Бренд Име:
Moe Cerf
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
L10-A36
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Модел стил:
Храна
дизајн:
Цртан Филм Ice Cream Писмо
Женска маица:
т кошули жените летото 2017

Стоката во категоријата