.

.

5pcs/Поставите USB 3.0 20 Pin Машки да USB 2.0 9 Pin Плоча Женски Кабел за cd-rom /флопи диск panel

5pcs/Поставите USB 3.0 20 Pin Машки да USB 2.0 9 Pin Плоча Женски Кабел за cd-rom /флопи диск panel

DEN 89.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
149mm
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
кабел за податоци за матичната плоча
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
127364.03
Количина:
5pcs
Материјал:
категорија:
Модел:
20-пински Машки до 9-пински Женски кабел
тал должина на кабел:

Стоката во категоријата