.

.

50pcs/многу 76x47mm Прекрасниот кристално Стакло лустерот делови(+Бесплатно прстени)Различни Виножито Бои Suncatcher За Свадба Декорација

50pcs/многу 76x47mm Прекрасниот кристално Стакло лустерот делови(+Бесплатно прстени)Различни Виножито Бои Suncatcher

DEN 2976.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Ширина:
47mm
Висина:
76mm
Број На Модел На:
TY-102
Должина:
76mm
Бренд Име:
TZ
Дијаметар:
47mm
Тип На Објект:
лустерот кристал приврзоци
Употреба:
Свадба декорација, Лустерот кристал делови
Type2:
кристал Suncatcher/Fengshui делови
Материјал:
кристално стакло
клучни зборови:
Кристал виси приврзоци за осветлување
Количина:
50pcs
боја:
виножито

Стоката во категоријата