.

.

JEXXI Романтична Жените Briday Партија Свадба Накит Поставите 925 Serling Сребро CZ Ѓердан+Обетки Поставува трговија на Големо

JEXXI Романтична Жените Briday Партија Свадба Накит Поставите 925 Serling Сребро CZ Ѓердан+Обетки Поставува трговија

DEN 186.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
S33801
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Материјал:
Кубен Циркони

Стоката во категоријата