.

.

мулти боја 8мм 70PCS Стакло чешка кристал монистра, воланот монистра,транзит монистра,нараквица ѓердан Накит Одлуки DIY

мулти боја 8мм 70PCS Стакло чешка кристал монистра, воланот монистра,транзит монистра,нараквица ѓердан Накит Одлуки

DEN 44.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Овална Форма
Бренд Име:
FLTMRH

Стоката во категоријата