.

.

Девојка Бебе Дете Цвет Роза Круна Headband Симпатична Принцеза Headwear Коса Бенд

Девојка Бебе Дете Цвет Роза Круна Headband Симпатична Принцеза Headwear Коса Бенд

DEN 46.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Одделот За Името:
Бебето
Возраст Опсег:
0-1M,18 МИЛИОНИ,24M
Бренд Име:
KLV
Пол:
Бебе Девојки
Материјал Состав:
Ткаенина+Гумени бендот
Материјал:
Микрофибер
Шаблон Тип:
Граничи
Број На Модел На:
2S5195
Тип:
Tiaras
боја:
Злато
Бендот Должина:
15 инчен
Круна големина :
Дијаметар
Количина:
1pc

Стоката во категоријата