.

.

2 парчиња/Многу МИ-8104 Граница Вклучите Ротари Пластични Ролери Рака Затворен Граница Вклучите Сосема Нов

2 парчиња/Многу МИ-8104 Граница Вклучите Ротари Пластични Ролери Рака Затворен Граница Вклучите Сосема Нов

DEN 179.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Гаранција:
10000
Тип На Прекинувач:
Микро Прекинувач
Број На Модел На:
МЕНЕ-8104
Карактеристики:
граница вклучите
Материјал:
Пластични

Стоката во категоријата