.

.

Безжичен Далечински Управувач Switch 12V 10A Мини Ресивер + Предавателот Фиксна Код за Пристап Вратата на Системот за Контрола 315/433Mhz

Безжичен Далечински Управувач Switch 12V 10A Мини Ресивер + Предавателот Фиксна Код за Пристап Вратата на Системот

DEN 404.64

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
315Mhz, 433 Mhz
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
MITI
Гаранција:
1
Карактеристики:
12V Мини ресивер
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Далечински Растојание:
0-200M

Стоката во категоријата