.

.

Konsmart Податоци Sync Полначот Десктоп Стојат Dock Станица за Samsung Галакси S3 S4 S5 Забелешка 2 3 4 i9100 i9300 i9500 Црна боја

Konsmart Податоци Sync Полначот Десктоп Стојат Dock Станица за Samsung Галакси S3 S4 S5 Забелешка 2 3 4 i9100 i9300

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Број На Модел На:
V8 клупа
Бренд Име:
KONSMART
полнач:
Yes
Материјал:
ABS
Компатибилен Бренд:
Samsung
Има Звучник:
No
боја:
бело / црна
Материјал:
ABS
Држач За Во Автомобил:
No
Велосипедот Носителот:
No

Стоката во категоријата