.

.

Бесплатен превозот N машки да PL259 UHF женски Коаксијален АНТЕНСКИ Адаптер Адаптерот за Полнач

Бесплатен превозот N машки да PL259 UHF женски Коаксијален АНТЕНСКИ Адаптер Адаптерот за Полнач

DEN 504.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
WINWOKOM
Број На Модел На:
A-NMUHFF

Стоката во категоријата