.

.

JEXXI 24Hours Бесплатен Превозот 20Pcs Жолто Злато Исполнет Hummer Затворач Connecter Lin Накит Ѓердан Хривнија Става Ознака

JEXXI 24Hours Бесплатен Превозот 20Pcs Жолто Злато Исполнет Hummer Затворач Connecter Lin Накит Ѓердан Хривнија Става

DEN 108.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Кристално
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Ширина:
0.1cm
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
прилично
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Злато Исполнет
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Парична казна или Моден:
Парична казна
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Стоката во категоријата