.

.

3 Цвеќиња Бебе Девојка Hairband Новороденче Headwear Деца Tiaras Bandanas Деца Влакната Чешли Еластична венчиња Цвет 28Colors

3 Цвеќиња Бебе Девојка Hairband Новороденче Headwear Деца Tiaras Bandanas Деца Влакната Чешли Еластична венчиња Цвет

DEN 3960.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
Бесплатни Големина за 0-3years
Бренд Име:
Hooyi
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Најлон
Тип:
Hairbands
Материјал Состав:
Пердув

Стоката во категоријата