.

.

Жените Секојдневен tees Детроит Vs Светот Писмо Print T-Shirt Блузи Моден Облека Тимови т кошула Парови памук лето стил

Жените Секојдневен tees Детроит Vs Светот Писмо Print T-Shirt Блузи Моден Облека Тимови т кошула Парови памук лето

DEN 220.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
SHYUTEE
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Стоката во категоријата