.

.

За Toshiba Satellite P745-S4102 НОВИ 14.0 LED LCD Екран , P745 Серија

За Toshiba Satellite P745-S4102 НОВИ 14.0 LED LCD Екран , P745 Серија

DEN 1320.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
PZAscreen
Компатибилен Бренд:
Toshiba
Примена:
Лаптоп
Кабелот Тип На Врска:
40 PIN
кабел за конекција локација:
Долниот Лев агол (свртени назад на екранот)
MPN:
LP140WH1 (TL)(C6)
Max. Резолуција:
WXGA HD 1366x768
Дисплеј Технологија:
LED LCD
Компатибилен Производ Линија:
40 Pin - Долу Лево
Предупредување:
Цел од страна на екран дел #, НЕ лаптоп модел #
mpn забелешка:
Бренд/дел # може многу врз основа на пазарот, достапност
Големина На Екранот:
14
Размерот:
Widescreen
Компонента Тип:
Лаптоп Со Екран Replaement

Стоката во категоријата