.

.

10PCS Автомобил Стил T10 3030 9SMD LED Светилки W5W 194 168 Авто Автомобил Светилки се Претвори Страна Табличка Паркинг Магла Царинење Светлина 12/24V

10PCS Автомобил Стил T10 3030 9SMD LED Светилки W5W 194 168 Авто Автомобил Светилки се Претвори Страна Табличка Паркинг

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Емитуваат Боја:
Сино, Кристално Сина, Бела, Жолта, Виолетова
Температура На Боја:
6000K
200-Година:
2011,1990,2013,2014,2016,2012,1991,2015
Бренд Име:
TUOYIKE
Wattage:
2.5W
Тип На Објект:
Царинење Светла
Објектот Тежина:
0.1Kg
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
200
Име На Модел:
T10 W5W 194 168
Lumens:
400lm

Стоката во категоријата