.

.

Бесплатен превозот 2sets Molex конектори 2pin авто водоотпорен автомобилската жици се подигнат кабел конектор 49093-0211

Бесплатен превозот 2sets Molex конектори 2pin авто водоотпорен автомобилската жици се подигнат кабел конектор 49093-0211

DEN 144.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
HD0221Y-2-21

Стоката во категоријата