.

.

Трговија на големо Проектор Боја Тркала за Optoma HD700X Бесплатен превозот

Трговија на големо Проектор Боја Тркала за Optoma HD700X Бесплатен превозот

DEN 1296.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
HD700X
Бренд Име:
SIMUSA
боја:
6
сегмент:
6
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција:
180DAYS

Стоката во категоријата