.

.

Долго силиконска Гума Капи тест совет Т силиконска маска за 3,7 мм-4mm 5/32 меки силиконски plug Запечатување plug Покрие грда дупка приклучок

Долго силиконска Гума Капи тест совет Т силиконска маска за 3,7 мм-4mm 5/32 меки силиконски plug Запечатување plug

DEN 237.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
welcolor
Тип:
Други
кориснички:
Поддршка
Користете дупка големина:
краток печат 3.7 мм-4mm 5/32 дупка
Продажба Точка :
поддршка мешана серија
боја:
Транспарентен/Б.К...
Температурата Опсег:
-40 до 240
Функција:
Безбедно,без мирис, нетоксичен
Материјал:
меки силиконски
сертификација:
ISO9001/ISO14001/TS16949
Пакување:
Кутија
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата