.

.

Карбонски Влакна Задните Покривот Спојлер Прозорец Крило за Мерцедес-Бенц Smart Fortwo Купе 2-Врата -2017 Багажникот на Вратите Налепница Спојлер

Карбонски Влакна Задните Покривот Спојлер Прозорец Крило за Мерцедес-Бенц Smart Fortwo Купе 2-Врата -2017 Багажникот

DEN 4392.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

За Возило Брендови/Модел:
SMART
Smart Модел:
Fortwo
Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Модел Година:
2016-2017
Име На Модел:
MJC-HD119
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
112cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
12cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Задните Покривот Спојлер Крило
Производителот Дел Број:
Задните Трупот На Вратите Налепница Обичај Спојлер
Осветленост Дел Број:
Заден Прозорец Спојлер Крило
Другиот Дел Број:
Задните Опашка Покривот Спојлер Крило
Земја/Регион на Производство:
Guangdong, Кина (Копно)
Поставување на Возило:
задните покрив
Тип На Објект:
Спојлери

Стоката во категоријата