.

.

JEXXI 200PCS Едноставна Компоненти 925 Sterling Silver рачно изработени Beadings Наоди Earring Куки Leverback Earwire Фитинзи

JEXXI 200PCS Едноставна Компоненти 925 Sterling Silver рачно изработени Beadings Наоди Earring Куки Leverback Earwire

DEN 251.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
P4601
Производ Карактеристики:
925 сребрен
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Бренд Име:
JEXXI
Материјал:
Sterling Silver
Печат:
925
За:
Обетки наоди
Состојба:
Нови

Стоката во категоријата