.

.

5D DIY Дијамант Сликање Пејзаж Смола Дијамант Сликарство Крстот Бод Водопад Шума Везана Дома Декоративни SSYP-026

5D DIY Дијамант Сликање Пејзаж Смола Дијамант Сликарство Крстот Бод Водопад Шума Везана Дома Декоративни SSYP-026

DEN 261.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20X25, 20X30, 30X40, 40X50, 50X60, 60X70
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
SHANSHIYOUPIN
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
реден број:
SSYP-026
Платно големина:
23X28cm 23X33cm 33X43cm 43X53cm
Големина на слика:
20X25cm 20X30cm 30X40cm 40X50cm
Дијамант Тип:
Рубикова Круг Дијамант
Алатки:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Ткаенина Тип:
масло на платно
Применливи Простор:
Спалната соба & Дневна соба,Простории за состаноци,трпезарија
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Тип:
DIY Дијамант Сликарство/Дијамант Везови/Дијамант Мозаик
Шаблон Тип:
дијамант мозаик пејзаж

Стоката во категоријата